Nahoru
Domů Ambulance O mně Aktuálně Kde nás najdete Napište nám Pojišťovny 

MUDr. Tomáš Vyroubal

ortopedická ambulance
Brno - Líšeň

Vítám Vás na oficiálních stránkách mojí ambulance.

Kontakt

Horníkova 34
628 00 Brno - Líšeň
budova polikliniky

tel. 544 134 287
(jen v ordinační době)

Zpět

Ortopedická ambulance

Souběžně se svým státním zaměstnáním jsem založil a provozuji od roku 1994 privátní ortopedickou praxi v Brně - Líšni na poliklinice Horníkova 34. Na pracovišti se věnuji široké škále konzervativní terapie ortopedických a úrazových postižení pohybového aparátu dospělých i dětí. Umístění ordinace v rámci polikliniky umožňuje využití komplementu "pod jednou střechou", odpadá tedy přejíždění na různá další vyšetření (rtg. apod.)

Ambulance nabízí pro pacienty především komfort okamžitého ošetření s minimálním čekáním a bez nutnosti objednání.
Dalším významným benefitem pro pacienty je skutečnost, že v případě operační terapie výkon provádím osobně, stejně jako pooperační doléčení a další sledování. Operační výkony provádím v Lékařském domě Laurea (IC Klinika Brno) v Brně - Králově Poli s možností volby termínu pacientem.

Specializuji se na artroskopické operace velkých kloubů (koleno, rameno, hlezno, loket) v úrazových i degenerativních indikacích, včetně rekonstrukčních výkonů jako plastika předního zkříženého vazu, sutura menisku, stabilizace po luxacích ramena či rupturách rotátorové manžety.

Další oblastí mé specializace jsou operační výkony při statických deformitách nohy (vbočený či ztuhlý palec, kladívkové prsty, příčně plochá noha) a operace na ruce (karpální kanál, lupavé prsty, bolestivý palec).